Darttoernooi 21-10-2011

2e Worpse open 2011.

Afgelopen vrijdag 21 januari was er voor de 2e keer  de Worpse Open, het Darttoernooi voor de Worp……
Dit keer georganiseerd door Jaap van Zweden, Leo van Dam en Albert Pieters.
Vanaf half zeven was er de gelegenheid voor de jonge jeugd tot 12 jaar om samen met zijn/haar vader en moeder een pijltje te gooien. Tegelijkertijd kon men in het donker lasergamen.
Hier was de jeugd en ouders in grote aantallen op af gekomen. Vanaf 21.00 uur was de beurt aan de jeugd vanaf 12 jaar en de volwassenen.
De jeugd speelde apart evenals de volwassenen en dat was maar goed ook want het niveau bij de jeugd was erg hoog. Was er vorig jaar een opkomst van 12 personen, dit jaar hadden we een verdubbeling. Door een software probleempje moest Albert op het laatste moment alle wedstrijden ouderwets met pen en papier uitwerken maar ook dat kwam helemaal goed.
Bij de jeugd deden mee:
Wouter-Andy-Ilayda-Berti-Dieuwe-Daan-Kevin-Robin-Niels-Bram-Brian-Rick-Jeray.
Er werd gespeeld om 201, waardoor sommige wedstrijden toch wel iets langer duurde dan gepland.
Vanuit de 2 poules gingen de volgende spelers door naar de kruisfinales.
Niels tegen Ilayda, Brian tegen Andy en Jeray tegen Berti.
Vervolgens waren er 3 spelers over die het tegent elkaar op moesten nemen.
Het niveau was zoals eerder gezegd erg hoog. Om 23.00 uur ging Ilayda met de derde prijs naar huis, Berti, de winnaar van vorig jaar met de 2e prijs, en de eerste prijs bij de jeugd was voor Andy.
Het was voor de jeugd een geslaagde avond, met de afspraak dat we volgend jaar een andere opzet gaan doen waardoor er nog meer wedstrijden gespeeld kunnen gaan worden.
Om 21.00 uur zijn we ook begonnen met de volwassenen, ook hier hebben we 201 gespeeld.
Martin-Jaap de Groot-William-Alfons-Bert H-Frans-Henk-Henry-Patricia-Jaap van Zweden-Leo-Mark en Albert speelden om de eer en natuurlijk om de prijzen…..
Ook bij de oudjes is er in twee poules gespeeld. Om 23.00 uur werd het toch wel tijd om de wedstrijden wat te versnellen. De volgende wedstrijden zijn gespeeld in een afvalrace. Winnen is doorspelen en verliezers liggen er meteen uit. De volgende partijen zijn toen gespeeld.
Martin tegen Henk, Frans tegen Patricia, Bert tegen Leo, Alfons tegen Mark, Jaap de Groot tegen Albert en William tegen Henry. Daaruit kwamen de 6 beste spelers: Martin-Frans-Bert-Alfons-Albert en Henry. Door loting werden de volgende finales gespeeld: Martin-Henry en Albert tegen Bert en Alfons tegen Frans. In de finale wedstrijden was de spanning  om te snijden….
En de sfeer was De lakeside at Frimley Green waardig…
Mensen wilden eigenlijk naar huis maar bleven gelukkig hangen.
Uiteindelijk ging Frans met de 1e Prijs er vandoor, Albert met de 2e en Henry met de 3e prijs.
Een geslaagd 2e darttoernooi van de Worp en iedereen was het er over eens…..
Snel beginnen met oefenen voor het volgend jaar….

Met dank aan: Dartbanen verhuur Oosterwolde.

Activiteitenkalender
OPROEP
DRINGEND GEZOCHT: nieuwe bestuursleden voor WSV de Hoven. Elke tweede dinsdag van de maand vanaf 20 uur vergadert het bestuur van de WSV. Als je interesse hebt voor een functie binnen het bestuur, kom dan vrijblijvend een keer langs. Voor meer info kun je contact opnemen met Marten Groen, tel: 06-47155937 of via het contactformulier op de website.
Stratenvolleybal 23 juni 2012
Op zaterdag 23 juni 2012 zullen de diverse teams weer strijden om de felbegeerde beker. We rekenen erop dat ook dit jaar weer een groot aantal teams zich zal opgeven. De inschrijfformulieren volgen, dus hou de brievenbus en de Hovenhier in de gaten. Na de sportieve inspanning is het tijd voor ontspanning en wordt er als vanouds een barbecue gehouden.
mei 2012
M D W D V Z Z
« apr    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Bezoekers website
  • 0Aantal bezoekers online:
Archief